Üldine Info / Üldine informatsioon

Üldine informatsioon


KIVIPLAADID

 

Travertiin

 

Travertiinist põrandaplaate on saadaval erinevate värvitoonide, tekstuuride ja viimistlustega. Need kiviplaadid võivad olla nii antiikse, lihvitud kui ka poleeritud pinnaviimistlusega.

 

Traditsioonilisema välimusega põranda saamiseks sobib ideaalselt antiikse pinnaviimistlusega travertiin, kuna see näeb välja sajandite vanune ning loob seeläbi ka autentse hõngu.

 

Lihvitud pinnaviimistlusega travertiinplaadid on kaasaegsema välimusega, sobides suurepäraselt modernsematesse sisekujunduslahendustesse.

 

 

Travertiinist ja lubjakivist mosaiigid

 

Travertiinist ja lubjakivist mosaiikplaate saab kasutada nii vannitubades kui köökides. Need sobivad hästi vannitubadesse seina- ja põrandakatteks, samuti töötasapinnaks ning selle taustaks.

 

 

Graniit

 

Graniit on üks tugevamaid ja vastupidavamaid põrandaplaadi materjale. Selle peen poleeritud pind toob igasse kodusse klassikaliselt elegantse hõngu. Samuti on graniidist kiviplaadid heaks valikuks välisfassaadidele, sealhulgas kohtadesse, kus vastupidavus ja kerge hooldatavus on olulised - näiteks köögi töötasapinnad ja tiheda käidavusega avalike ruumide põrandad.

 

 

Marmor

 

Naturaalsed marmorist kiviplaadid on saadaval lihvitud, antiikse ja poleeritud pinnaviimistlusega.

 

Kui lihvitud ja poleeritud viimistlusega marmorplaadid sobivad ehk rohkem kaasaegsemate sisekujunduslahendustega, siis meie antiikse viimistlusega marmorplaadid täiendavad ideaalselt pigem traditsioonilisi ruume.

 

Lai värvi- ja pinnaviimistluste valik võimaldab leida iga ruumikujunduse juurde sobiliku marmorplaadi. Õige kaitsevahendiga peavad need plaadid kaua vastu, olles ühtlasi kerge hooldatavusega.

 

 

Lubjakivi

 

Lubjakivi on juba pikalt kasutatud põrandakattena nii traditsioonilistes kui kaasaegsetes sisekujunduslahendustes, kuna see näeb kena välja ning seda on kerge hooldada.

 

Pakume oma lubjakivi valikus just selliseid kiviplaate, mis sobivad kõige paremini meie klientide vajadustega. Põhiline värvivalik varieerub valgest kuldpruunini.

 

 

Kiltkivi

 

Kiltkivi on võimalik paigaldada kodu kõikidesse ruumidesse, kuid enamasti kasutatakse seda köögis ja vannitoas. Kiltkivi on tugev ja vastupidav kiviplaat, mis on saadaval erinevates värvitoonides ja viimistlustes, et sobituda väga erinevate stiilidega.

 

Musta kiltkivi (Black Slate) ühtlane värv sobib hästi kaasaegsematesse kodudesse, kuid näiteks Oyster ja Rustic kiltkivid on tänu oma rohketekstuurilisele pinnale ning varieeruvatele värvitoonidele sobilikumad rustikaalsetesse ning traditsioonilistesse sisekujunduslahendustesse.

 

Kiltkivi sobib kasutamiseks ka ühiskondlikes ruumides.

 

 

PUITPÕRANDAD

 

Tamm

 

Positive Interiors on spetsialiseerunud ka tamme põrandale, mida pakume suures valikus nii parketi kui täispuitpõrandana, erinevate laiuste ning kvaliteediga.

 

Tamme hinnatakse kõrgelt ilusa tekstuuri ja rikkalike värvide poolest, mis tulevad peale puidu õlitamist veelgi enam esile.

 

 

Saar

 

Meie termotöödeldud saar sobitub tänu oma tumedale värvusele ning sirgele tekstuurile igasse sisekujunduslahendusse, olgu see siis modernne või traditsiooniline, lisades ruumile sooja ning luksusliku hõngu.

 

Termotöötluse protsess teeb saare väga stabiilseks, kuna vähendab puidu niiskuse imenduvust. See teeb saarest sobiliku põrandalaua küttega põrandale paigaldamiseks.