Avaleht / Rohkem meie taustast

Rohkem meie taustast


Positive Interiors asutati eesmärgiga luua arhitektidele ning sisekujundajatele võimalus pakkuda oma klientidele kõrgekvaliteedilisi kiviplaate ning puitpõrandaid paremate hindadega kui Skandinaavias ning mujal Balti riikides.

 

Oma kesklaost Tallinnas on Positive Interiors võimeline tooteid klientideni toimetama väga lühikeste tarneaegadega.

 

Tänu väga kõrge kvaliteediga tootevalikule ning sõbralikule hinnapoliitikale on firma alates asutamisest jõudsalt kasvanud nii era- kui ärisektoris. Tehes koostööd suurte hotelligruppidega nagu näiteks Radisson ja Four Seasons, kui ka koduomanikega, on meie jaoks alati väga oluline personaalne lähenemine ning täpsus pisiasjades.


Meie naturaalsete kiviplaatide tootevalikusse kuuluvad lubjakivi, travertiin, basalt, kiltikivi, marmor, graniit ja kvartsiit. Lai tootevalik lubab sisekujundajatel ning arhitektidel iga projekti jaoks just selleks sobiva materjali leida.

 

BALTI HALL LUBJAKIVI

 

 

 

See võib olla paljudele üllatus, kuid ...


 

Öölandi saarelt saab alguse 1100 kilometri pikkune balti klint, mis läbib Läänemerd, Eesti põhjarannikut kuni Laadoga järveni. Ta on tuntud ka kui Põhja-Eesti klint või Põhja-Eesti pank. Kivim ise on väga vastupidav ja sobib hästi Põhjamaades kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes.

 

 

 

Positive Interiors pakub neid mitmekülgseid kiviplaate disaineritele ja arhidektidele Norras, Rootsis, Soomes ja Taanis ning seda seetõttu, et plaadid on oma värvigammalt universaalsed ning hästi vastupidavad kulumisele. Pakume plaate erineva pinnatöötlusega: poleerituna ja lihvituna.

 

 

AZUL VALVERDE LUBJAKIVI

 

 

 

Azul Valverde on sinakas-hall paekivi, mis pärineb Alcanede piirkonnast - kust on leitud ja leitakse tänagi jälgi dinosauruste tegevusest maal. Seepärast on neile kividele iseloomulik kivististe ja fossiilide jäljed mustris. See on toode, mida hindavad Skandinaavia arhitektid ja sisekujundajad.

 

  

 

Azul Valverde on leidnud laialdast kasutust siseviimistluses põranda- ja seinakatte materjalidena. Samuti on see sobiv materjal kasutamiseks köögi töötasapindadena ja trepiastmetena. Põhjamaades on kasutatud Azul Valverdet aknalaudade valmistamiseks nii sise- kui välistingimustes.

 

 

MOLEANOS LUBJAKIVI PORTUGALIST

 

  

 

Moleanos`e lubjakivi pärineb samanimelise linna ümbrusest, kust ta on saanud ka oma nime. Moleanos on väike linn, mis asub Portugali keskel, Lissaboni ja Portot ühendava põhimaantee ääres. See on ühtlasi ka Serra D´Aires e Candeeiros rahvuspargi jalamil, mis on Portugali kõige olulisem lubjakivi kaevandamise keskus.

 

 

 

Moleanos`e lubjakivi on naturaalne kivi ja ta on tuntud oma vastupidavuse ning mitmekülgsuse poolest. Teda hinnatakse tema kõrge kulumisastme, tugevuse ja ühtlase tooni poolest. Disainerid erinevates maades ja- aegadel on kasutanud seda kivimit välisfassaadide katmisel, treppide valmistamisel ning põranda- ja seinakatetena. Moleanos Beež on sobilik ka põhjamaises kliimas kasutamiseks välistingimustes. Moleanos Beež, Moleanos Sinakas-hall ja Moleanos Valge.

 

 

BALTI ROHELINE LUBJAKIVI

 

 

Balti roheline lubjakivi pärineb 90 miljoni aasta tagusest ajast, kui mannert ei katnud veel polaarjää ja üldine temperatuur oli palju soojem. See kivi on moodustunud miljonitest mereolendite skelettidest madalas soojas vees. Rannakarpide, tigude, merisiilikute ja liiva kivistised, seente ja taimede jäägid annavad kivile unikaalse ja ainulaadse kuvandi.

 

 

 

Balti roheline lubjakivi kuulub dolomiidistunud lubjakivi klassi ja on oma kaalu poolest väga raske. Lubjakivi sobib kasutamiseks kohtades, kust päeva jooksul käib läbi palju inimesi - seda nii ettevõtetes, ametiasutuste hoonetes kui ka koduses interjööris.

 

 

 

 

VIETNAMI SININE LUBJAKIVI

 

 

Vietnami majanduse avanemine on toonud kaasa nende loodusliku kivimaterjali tööstuse arengu ka Lääne ekspordi turgudel ja viinud selle toote kvaliteedi vastavaks tarbijate ootustega. Vietnami sinine lubjakivi on väga kõva settekivim, mis on moodutunud miljonite mereelukate ja orgaaniliste taimede setetest. Kivi sinine värvus on tingitud süsiniku kõrgest kontsentratsioonist kivikristallides. Kivide pinnatöötluses võib valida lihvituna või antiiksena.

 

 

 

 

OMAPÄRANE PAABULINNU KILTKIVI

 

 

 

Positive Interiors´i üks omanäolisemaid tooteid on Paabulinnu kiltkivi, mis pärineb Loode-India Jaipur´i nimelistest mägedest. Sealt pärineb ka antud kivi nimetus, sest oma värvilisusega on see pälvinud India rahvuslinnu, milleks on paabulind, nime. See Indiast pärit põnev kivi on mitmevärviline ning ilus, just nagu paabulindki, muutes iga sisekujunduslahenduse eriliseks.

 

 

 

Eriti populaarseks on saanud antud kivi kautamine saunades ja vannitubades. Selle tee on valinud ka paljud meie ülelahe naabrid, näidates, et ka traditsioonilse saunakultuuri viljelejad soomlased soovivad lisada oma saunadesse midagi uut ja huvitavat. Parema tulemuse saamiseks ning kivis olevate kaunite värvide ergsamaks väljatoomiseks soovitame kive pärast paigaldust töödelda spetsiaalse kiviplaatidele mõeldud kaitsevahendiga.

 

 

 

Ootame Teid peatselt endi juurde, et tutvuda meie poolt pakutava valikuga. Hea meelega anname Teile kaasa ka tasuta näidiseid.

 Puitpõrandatest pakume laia toonivalikuga traditsioonilisi tammepõrandaid (nii töötlemata kui ka õlitatud) ning Indoneesiast FSC istandustest pärit tiikpõrandaid.

 

Positive Interiors teeb juba aastaid suurepärast koostööd ehitus- ja sisustusvaldkonna suurimate ettevõtetega Eestis –

Lincona Põrandakeskus, Kodustuudio viimistlussalong ja Restor AS.


Küsimuste korral oleme rõõmuga nõus Teile vastama, täiendava informatsiooni leiate kontaktide leheküljelt.

 


 

 Positive Interiors partnerid: